PRIVAATSUSPOLIITIKA www.wesset.ee VEEBISAIDIL

MIDA TÄHENDAB KÄESOLEV PRIVAATSUSPOLIITIKA?

Oleme OÜ Hotell Wesset veebisaidil aadressil www.wesset.ee võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade kohta, sealhulgas (a) millist teavet me kogume; (b) kuidas Hotell Wesset infot kasutab või avalikustab; (c) teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. OÜ Hotell Wesset jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid informeerides. Hotell Wesseti teenuseid ja kaupu tellides ja ostes ning uudiskirjaga liitudes, eeldame, et olete neid põhimõtteid lugenud ja nõustute nendega.

 

MILLISEID ANDMEID ME KOGUME JA MIKS?

Ostu-ja teenuste tellimuste ning uudiskirja soovijate info. Hotell Wesset võib paluda teil teatud veebisaidi väljadel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja kliendi personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitika tingimustele.

IP aadress ja “küpsiste” informatsioon. Nagu paljude teistegi veebisaitide puhul, salvestab Hotell Wesseti veebisait teie IP-aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega “küpsised” (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse teie arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad teie veebilehitsejat Hotell Wesseti serveris end automaatselt identifitseerida. Soovi korral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuigi sellega seoses võib teatud veebisaidi aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega. Hotell Wesset ei seo IP-aadressi personaalsete isikuandmetega. See tähendab, et teie kasutaja sessiooni jälgitakse, kuid teid ei seostata isiklikult. Kuigi teatud sorti küpsised võimaldavad meil teie andmeid säilitada – näiteks veebivormide täitmisel. Sedasorti küpsiseid saadetakse veebilehitsejale ainult juhul kui olete andnud oma nõusoleku informatsiooni säilitamiseks.

 

KUIDAS HOTELL WESSET VEEL KASUTAB VEEBILEHEL KOGUTUD ANDMEID?

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele võib Hotell Wesseti veebisaidi külastamisel kogutud andmeid kasutada ostjatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebisaiti või teistel avalikel eesmärkidel. Hotell Wesset võib teie poolt avalikustatud andmeid kasutada teadete saatmiseks, näiteks veebisaidi kasutustingimuste muutumisel või tähtsa informatsiooni edastamiseks toodete, teenuste muutuste kohta.

OÜ Hotell Wesset on isikuandmete vastutav töötleja. Hotell Wesset võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele isikutele, kes osutavad Hotell Wessetile teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena käesoleva privaatsuspoliitikaga kooskõlas. Kolmandateks osapoolteks on Hotell Wesseti partnerid, kelle ülesanneteks on kaupade, teenuste tellimine, transport, veebisaidi hooldamine, sisuhaldus ja turundus. Hotell Wesset edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Olukordades, kus te olete jaganud oma andmed seoses küsimuste või teabenõudega toodete või teenuste kohta, mida pakub üks meie äripartneritest, võime info edasi saata ka tarnimisega seotud äripartneritele.

Hotell Wesset avalikustab kasutajate andmeid selleks õigustatud riigiasutustele, õiguskaitseorganitele ja kohtule. Lisaks võib Hotell Wesset jagada teavet, et uurida, takistada või võtta kasutusele meetmeid seoses ebaseadusliku tegevusega või seoses pettuse kahtlusega.

 

KASUTAJA ÕIGUSED

Juurdepääs ja parandused. Teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid Hotell Wesset omab. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Registreerunud kasutaja andmeid saab muuta või kustutada, võttes meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu posti teel või e-posti aadressil.

Pange tähele, et nõutud muudatused võivad võtta aega, kui need esitatakse posti või e-maili teel.

 

TURVALISUS

Hotell Wesseti veebisait omab vajalikke meetmeid, et kaitsta veebisaidil kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Turvalisus- ja privaatsuspoliitikat vaadatakse perioodiliselt üle ja täiustatakse vastavalt vajadusele teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.

 

VÄLISED LINGID

Hotell Wesseti veebisait kasutab linke, mille veebisaite haldavad kolmandad osapooled. Kui te klikite mõnele sellistest linkidest suunatakse teid Hotell Wesseti saidilt edasi veebisaiti omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebisaitide vahel eksisteerib seos, ei oma Hotell Wesset kontrolli kolmanda osapoole veebisaidi üle. Igaüks neist omab isiklikku andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuse poliitikat. Külastades mõnda sellistest saitidest, peaksite enne andmete jagamist, tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.

 

PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED

Kasutades OÜ Hotell Wesset veebilehte nõustute Hotell Wesseti privaatsuspoliitikaga. Kui te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te veebisaiti kasutada. Hotell Wesset jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal. Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isikuandmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siinsamas privaatsuspoliitika lehel.

Teie jätkuv veebisaidi kasutamine näitab teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

 

KONTAKTANDMED

Kui teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust kirjutades e-mail info@wesset.ee

OÜ Hotell Wesset
Supeluse 26, Pärnu, Eesti
Reg. nr.: 12956927

Tel: (+372) 6972500
E-mail: info@wesset.ee

Viimati muudetud: 13.07.2018