Kinkekaart


Kõige väärtuslikumad kingid on elamused

Osta Villa Wesseti kinkekaart

Lõõgastav puhkus Pärnus kahele (1 öö / 89 €)Luksuslik lõõgastus kahele koos Hedon Spa külastusega (1 öö / 95 €)Romantikapakett õhtusöögiga kahele (1 öö / 99 €)Teatripakett kahele majutusega Villa Wessetis (1 öö / 99 €)Lõõgastav puhkus Pärnus koos lisaööga (2 ööd / 119 €)Romantikapakett õhtusöögiga kahele koos lisaööga (2 ööd / 129 €)Perega Lottemaale koos ööbimisega Wessetis (1 öö / 129 €)Perega puhkus Pärnus Tervise Paradiisi külastusega (1 öö / 145 €)

Hind: €

Kinnitan, et olen tutvunud kinkekaardi
ostutingimustega.

Kinnitan, et olen tutvunud Villa Wesset
privaatsuspoliitikaga.

Kinkekaart

50.-

Lõõgastav puhkus Pärnus kahele (1 öö / 89 €)

Võta aeg maha ja tule lõõgastu hubases Villa Wessetis. Meie juures saate koguda jõudu, et taas puhanuna ning värskete ideedega kiiresse elurütmi naasta! Sind ja Su kaaslast ootab ees hubane majutus Villa Wessetis, maitsev hommikusöök ning Viiking Saaga või Tervise Paradiisi või Spaa Tervise ja saunakeskuse kasutus.

NB! Kinkekaart EI KEHTI suvekuudel (juuni, juuli, august).

Luksuslik lõõgastus kahele koos Hedon Spa külastusega (1 öö / 129 €)

Kui hoolid oma armsamast ja tahad talle pakkuda ühe romantilise ning meeldejääva õhtu, siis Villa Wessetis on loodud selleks parimad võimalused. Saabumisel ootab Sind ja Su kaaslast ees kihisev vahuvein koos puuviljadega, värskendavad elamused Hedon SPA & Hotelli supelusalal ja Vaikses spaas, soovi korral romantiliselt kaunistatud laud restoranis ning hommikul saab keha kinnitada maitsva hommikusöögiga.

NB! Kinkekaart EI KEHTI suvekuudel (juuni, juuli, august).

Romantikapakett õhtusöögiga kahele (1 öö / 119 €)

Kõige väärtuslikumad kingid on elamused, mis kunagi meelest ei lähe. Kui hoolid oma armsamast ja tahad talle pakkuda ühe romantilise ning meeldejääva õhtu, ootab Villa Wesset teid enda juurde. Roosiõitega kaunistatud vannituba, küünlavalgel õhtusöök kahele – Villa Wessetis on mõeldud selle peale, et teie õhtu oleks eriline.

NB! Kinkekaart EI KEHTI suvekuudel (juuni, juuli, august).

Teatripakett kahele majutusega Villa Wessetis (1 öö / 119 €)

Nüüd on aeg koos kaaslasega romantiliselt kultuuri nautida, sest Villa Wesset koostöös Endla teatriga pakub selleks hea võimaluse!

NB! Kinkekaart EI KEHTI suvekuudel (juuni, juuli, august).

Lõõgastav puhkus Pärnus koos lisaööga (2 ööd / 119 €)

Tule nautima suvepealinna miljööd – võta aeg kaheks ööks maha, lõõgastu hubases Villa Wessetis. Meie juures saate koguda jõudu, et taas puhanuna ning värskete ideedega kiiresse elurütmi naasta! Sind ja Su kaaslast ootab ees hubane majutus Villa Wessetis, maitsev hommikusöök mõlemal hommikul ning Viiking Saaga või Tervise Paradiisi või Spaa Tervise ja saunakeskuse kasutus.

NB! Kinkekaart EI KEHTI suvekuudel (juuni, juuli, august).

Romantikapakett õhtusöögiga kahele koos lisaööga (2 ööd / 129 €)

Kui hoolid oma armsamast ja tahad talle pakkuda ühe romantilise ja meeldejääva lühipuhkuse, siis ootavad teid Villa Wessetis ees küünlavalgel õhtusöök koos roosiõitega kaunistatud vannitoa ning hubase majutusega.

NB! Kinkekaart EI KEHTI suvekuudel (juuni, juuli, august).

Perega Lottemaale koos ööbimisega Wessetis (1 öö / 129 €)

Lottemaa ootab külla kõiki väikseid ja suuri. Lottemaa on teemapark, kuhu tulla kogu perega ja kohe terveks päevaks. Siin on palju lustakat toimetamist: üle 100 atraktsiooni, leiumasina või mänguriista ootavad avastamist. Peale lõbusat päeva saab end mõnusalt välja puhata Villa Wessetis, kus ootab ees õdus majutus koos kosutava hommikusöögiga.

NB! Kinkekaart EI KEHTI suvekuudel (juuni, juuli, august).

Perega puhkus Pärnus Tervise Paradiisi külastusega (1 öö / 159 €)

Õpi uutmoodi ja ühenda koolitunnid väikese puhkusega Villa Wessetis! Kas teadsid, et inimese keha sisaldab 65% vett? Pakume sulle järgmist tunniplaani: Inimeseõpetus, ajalugu, kunstiõpetus, muusikaõpetus ja kehaline kasvatus – suhtle ise hotelli administraatoriga ja teenindajaga restoranis.
Avasta koos vanematega Pärnut, anname sulle kaardi ja otsi üles kus on Pärnus Lydia Koidula ausammas; Eesti Vabariigi iseseisvuse väljakuulutamise mälestusmärk, Johann Voldemar Jannseni skulptuur, Pärnu Muuseum, Pärnu teater Endla, Tallinna värav ja Raimond Valgre kuju. Ning kas märkasid, mis pala seal just mängis ning kes seda esitas?

NB! Kinkekaart EI KEHTI suvekuudel (juuni, juuli, august).

Supeluse 26, Pärnu 80012 | www.wesset.ee | info@wesset.ee | +372 6972500 | 372 56 460 500
Kinkekaardi kasutamine ja kehtivus
1. Rahalise väärtusega kinkekaart kehtib 12 (kaksteist) kuud alates selle väljastamise päevast. Kui kinkekaarti ei kasutatud selle kehtivusperioodil, loetakse teenus osutatuks.
2. Majutust sisaldav kinkekaart kõrghooajal juuni-august 3 (kolm) kuud ei kehti.
3. Kinkekaardil märgitud teenuse osutamise kuupäeva osas peab sertifikaadi valdaja ühendust võtma kinkekaardil märgitud telefoninumbril, elektronpostiaadressil ja teatama kinkekaardi numbri ning broneerima teenuse ning tulema kokkulepitud ajal määratud kohta.
4. Kinkekaarti ei vahetata raha vastu. Kasutamata kinkekaardi eest raha ei tagastata.
Vaadake ülejäänud tingimusi: http://wesset.ee/kinkekaart/ostutingimused/

Küsimuste korral ja broneerimiseks helistage +372 6972500 või kirjutage info@wesset.ee

Kohtumiseni Villa Wessetis!

NB! Suvel (juuni, juuli, august) majutusega paketid EI KEHTI!

Tutvu kindlasti ka ülejäänud tingimustega
Ostutingimused