Hotell Villa Wesset

Villa-Wesset-terrass-parnu-1024x682Parima asukohaga atraktiivne hotell Pärnus. Villa Wesset asetseb randa viival peatänaval, vaid mõnesaja meetri kaugusel rannast ning jalutuskäigu kaugusel kesklinnast.

Hotell valmis 2007. aastal ning siin on 36 omapäraselt sisustatud tuba, millest kaks on suuremad ja vanniga sisutatud deluxe tuba, üks kolmeinimese ja 33 kahekohalist tuba.

Hoone ajaloolisest taustast annavad külalistele aimu vanad nagisevad trepid, stiilsed puitvõlvid, fuajee avatud planeering ja kaarjad aknad. Hotelli alumisel korrusel on avatud hubase interjööri ja hõrkude roogadega A’la Carte restoran.

shokolaadi vabrik ProgressHotell on oma nime saanud Elias Jenkeli poeg Wesseti järgi, kellele 1928. aastal valminud villa kuulus.Elias Wesset pani 1904. aastal aluse šokolaadi-, kakao- ja kompvekivabrikule „Progress”, mis asus siinsamas Pärnus, Malmö tänaval.

Vabrik võitis mitmeid aurahasid erinevatel näitustel, tunnustamaks kvaliteetset toodangut.

Kompvekivabrik natsionaliseeriti 1940. aastal ning peale sõda asusid seal juba linna tööstuskombinaadi (praegune Viisnurk) tsehhid ning veel hilisemal ajal ühiselamu, inseneride maja, ratsionaliseerijad, raamatuühing ning uuemal ajal juba erinevad kauplused.

Sada aastat hiljem on ühe Eesti tuntuima kompvekitöösturi nimi unustuste hõlma vajumas, kuid siinkohal saab ajaloo kulg muudetud.

Kõigile Villa Wessetis ööbijatele TASUTA sissepääs ööklubidesse SUGAR, MIRAGE, VAARIKAS , DIAMOND või öölokaal KASSA välja arvatud eriüritused.

 

Toad

Ühene tuba

Kõigi mugavustega ühene standard tuba. Kõikidele ööbijatele on Villa Wesseti poolt tasuta pääsmed enda poolt valitud Pärnu ööklubisse või pubisse/kõrtsi (v.a. eriüritused). Toa sisustus: dušš; WC; föön; minibaar; seif; telefon; TV; SAT-TV; avatavad aknad; sobilik allergikutele; konditsioneer; suitsetamine keelatud; tasuta traadita internetiühendus

Kahene tuba

Kõigi mugavustega standard tuba. Kahesed toad on nii ühe laia kui eraldi vooditega. Eraldi voodeid võimalik ühendada üheks laiaks voodiks. Kõikidele ööbijatele on Villa Wesseti poolt tasuta pääsmed enda poolt valitud Pärnu ööklubisse või pubisse/kõrtsi (v.a. eriüritused). Toa sisustus: põrandaküttega vannituba, vann (osades tubades), dušš; WC; minibaar; telefon; TV; föön; seif; rõdu (osades tubades); SAT-TV; avatavad aknad; sobilik allergikutele; konditsioneer; suitsetamine keelatud; tasuta traadita internetiühendus

Kolmene tuba

Kõigi mugavustega kolme voodiga standard tuba. Kolmest voodist kahte on võimalik ühendada üheks laiaks voodiks. Kõikidele ööbijatele on Villa Wesseti poolt tasuta pääsmed enda poolt valitud Pärnu ööklubisse või pubisse/kõrtsi (v.a. eriüritused). Toa sisustus: põrandaküttega vannituba, dušš; WC; föön; minibaar; telefon; TV; seif; SAT-TV; avatavad aknad; sobilik allergikutele; konditsioneer; suitsetamine keelatud; tasuta traadita internetiühendus

Deluxe tuba

Kõigi mugavustega deluxe tuba on suurem ja luksuslikum kui standard tuba. Kõikidele ööbijatele on Villa Wesseti poolt tasuta pääsmed enda poolt valitud Pärnu ööklubisse või pubisse/kõrtsi (v.a. eriüritused). Toa sisustus: põrandaküttega vannituba, vann või mullivann; dušš; WC, föön; minibaar; telefon; TV; seif; rõdu (osades tubades); SAT-TV; avatavad aknad; sobilik allergikutele; konditsioneer; suitsetamine keelatud; tasuta traadita internetiühendus

 

Külastajad kõnelevad

Väike armas ja õdus hotell, kus tekkis tunne, et me oleme oodatud.

Sigrid

 

Asukoht suurepärane ja igati korralik peatuspaik. Rõdu ka meeldis,saab suitsetada

Jaanus

Meeldis toa disain, puhtus, vaikus, interjöör

Liilia

 

hea rahulik miljöö, kõik oli nii, nagu välja lubatud. On üsna üllatav, et mõnikord võibki elus saada seda, mida ka öeldud on asja reklaamis :)

Agnes