Villa Wesset

Pärnu on väike hubane linnake, mis pakub vaba aja veetmise võimalusi ja avastamisrõõmu kõigile. Kuna linn on väga kompaktne, siis on mugav liikuda jalgsi või jalgrattaga. Jalgrattaid saab rentida siitsamast hotellist. Võimalused vaatamisväärsusi avastada kultuurisündmustest osa saada, rannas puhata, einestada, oste sooritada ja ööelu nautida on koondunud ühte piirkonda ja Villa Wesseti hotell asub väga sobivalt kõige selle keskel.

 

 

 

Meelepärased pakkumised

ROMANTIKAPAKETT KOOS VEEMÕNUDEGA

 

Mõeldud vaid Teile kahele

Hellita oma kaaslast lõõgastava puhkusega Pärnus. Loome Teile kahele romantilise õhkkonna, et saaksite olla kaugel eemal ülejäänud maailmast ning nautida vaid teineteise lähedust.

VAATA SIIT

 

TEATRIPAKETT ENDLA KÜLASTUSEGA

 

Soovime teile meeldejäävaid kultuurielamusi koos teater Endlaga

Nüüd on aeg koos kaaslasega romantiliselt kultuuri nautida, sest Villa Wesset koostöös Endla teatriga pakub selleks hea võimaluse!
VAATA SIIT

ROMANTIKAPAKETT KOOS ÕHTUSÖÖGIGA

 

Ööbimine ja õhtusöök küünlavalgel

Kõige väärtuslikumad kingid on elamused, mis kunagi meelest ei lähe. Kui hoolid oma armsamast ja tahad talle pakkuda ühe romantilise ning meeldejääva õhtu, ootab Villa Wesset teid enda juurde. Roosiõitega kaunistatud vannituba, küünlavalgel õhtusöök kahele – Villa Wesset on mõelnud selle peale, et teie õhtu oleks eriline.

VAATA SIIT

 

 

 

Külastajad kõnelevad

Saime rehuloleva kliendi telefoniköne. Oli olnud teie hotellis Jõulumatkal. No ja küll kiitis. Köik oli olnud väga suurepärane. Ja kõige suuremad kiitused kööki ja kokka(de)le.
Ene Voog (Ikaalisten Matkatoimisto)

 

Jäime väga rahule! Personal oli ääretult sõbralik ja vastutulelik, samuti oli õhtusöök väga hästi korraldatud (nimelised menüüd laual olid vahvad)! Söök oli maitsev ning toad ilusad ja puhtad.

Kõik sujus väga ilusasti! Kindlasti julgeks soovitada Teie villat ka oma sõpradele!

Jaksu järjekordseks suvehooajaks!

Nele Vilb (AS Tallinna Vesi)

Tahtsin edasi anda meie tänusõnad meeldiva nädalavahetuse eest.

Valisime puhkuseks juba teist korda Teie hotelli, jäime väga rahule
teenindusega ja toaga ning erilised tänusõnad Teie hotelli köögi ja
restoranipoolele-toit ja teenindus olid viis pluss:)

Meeldivate kohtumisteni!
Aile Kasela

 

Väga meeldiv oli teie majas seminari korraldada – jäime rahule nii ruumide kui teiepoolse toega. Ka toidud olid väga maitsvad J Kindlasti soovitame teid ka oma kolleegidele sarnasteks üritusteks.

Terje Paas (Hariduskoostöö keskus)

 

 

 

Vaata lisaks

Hotell on oma nime saanud Elias Jenkeli poeg Wesseti järgi, kellele 1928. aastal valminud villa kuulus.Elias Wesset pani 1904. aastal aluse šokolaadi-, kakao- ja kompvekivabrikule „Progress”, mis asus siinsamas Pärnus, Malmö tänaval. Vabrik võitis mitmeid aurahasid erinevatel näitustel, tunnustamaks kvaliteetset toodangut. Kompvekivabrik natsionaliseeriti 1940. aastal ning peale sõda asusid seal juba linna tööstuskombinaadi (praegune Viisnurk) tsehhid ning veel hilisemal ajal ühiselamu, inseneride maja, ratsionaliseerijad, raamatuühing ning uuemal ajal juba erinevad kauplused.

Sada aastat hiljem on ühe Eesti tuntuima kompvekitöösturi nimi unustuste hõlma vajumas, kuid siinkohal saab ajaloo kulg muudetud…